Četvrtfinale Kupa BiH: Borac m:tel u prvoj utakmici remizirao u Vogošći

Odličnu prvu utakmicu četvrtfinala Kupa BiH odigrali su rukometaši Borca m:tel večeras u Vogošći, gdje su sa domaćinom remizirali 25:25, i tako stvorili velike šanse da pobjedom u revanšu obezbijede plasman na finalni turnir.

Samo četiri dana nakon osvajanja trofeja u Kupu Republike Srpske, izabranici Bojana Unčanina nastavili su sa dobrim partijama.

Tokom cijelog susreta viđena je izjednačena borba. Prvo poluvrijeme završeno je minimalnom prednošću domaćih, 14:13, da bi Banjalučani u nastavku nadoknadili ovu prednost i sa velikom dozom optimizma dočekuju revanš susret koji će biti odigran u dvorani Borik. Čak su „crveno-plavi“ mogli i do pobjede, jer su u samom finišu došli do prednosti, 25:24, ali su domaći u posljednjem napadu, ipak, uspjeli postići pogodak i postaviti konačan rezultat.

Najefiksniji u redovima Borca m:tel bili su Vladan Đurđević sa sedam, odnosno Dejan Unčaninsa šest postignutih pogodaka, dok je na drugoj strani najbolju partiju pružio Almir Osmanhodžić koji je sedam puta bio precizan.