„Crveno-plavi“ remizirali u Derventi

Rukometaši Borca m:tel remizirali su večeras, u okviru 13. kola Premijer lige BiH, u Derventi, protiv istoimene ekipe, 27:27.

U prvom poluvremenu Banjalučani su bili bolji tim. U 18. minutu izabranici Bojana Unčanina došli su do prednosti od tri gola (9:6), da bi sa istom razlikom ušli u finiš prvog dijela. Ipak, domaći su napravili seriju 3-0, i na odmor se otišlo sa neriješenim rezultatom, 14:14.

U nastavku susreta viđena je izjednačena borba sa mnogo uzbuđenja i preokreta. Na kraju je meč završen bez pobjednika.

Najefikasniji u redovima Borca m:tel bio je Dejan Unčanin sa osam, dok je Goran Daničić postigao šest pogodaka.

Na drugoj strani, najzaslužniji za remi domaćih bio je golman Dragan Starčević, koji je skupio 22 odbrane, dok je Zekić bio precizan devet puta.

Pred nama je zimska pauza, a u prvom kolu nastavka Premijer lige BiH aktuelni šampioni su slobodni.